Győzelemről nevezett Szűz Mária plébániatemplom

Miserend

H K Sze Cs P Szo V
6:45
7:00
8:30
11:00
16:30
18:00
Fehérek temploma
Regőczi kápolna

Liturgikus rend - Március

Minden PÉNTEKEN a Fehérek templomában GYÓNTATÁS van 18 és 19 óra között. 

Február 28. szerda

  • 06:45 Fehérek Kovács Zsolt
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 08:15 Apor Balázs András
  • 16:30 Regőczi Tanczik Balázs
  • 18:00 Karolina Balázs Pál
Február 29. csütörtök
  • 06:45 Fehérek Balázs András
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 18:00 Karolina Tanczik Balázs
  • 18:30 Kosd Molnár Zsolt
Március 1. péntek
  • 06:45 Fehérek Molnár Zsolt
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 16:30 Regőczi Tanczik Balázs
  • 18:00 Karolina Balázs Pál
  • 18-19 Fehérek GYÓNTATÁS
Március 2. szombat
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 16:30 Regőczi Molnár Zsolt
  • 18:00 Barátok Molnár Zsolt
  • 18:30 Kosd Tanczik Balázs
Március 3. NAGYBÖJT III. VASÁRNAPJA
  • 07:00 Fehérek Turay Alfréd
  • 07:00 Piaristák
  • 08:00 Hétkápolna Kovács Zsolt
  • 08:30 Fehérek Balázs Pál
  • 09:00 Barátok Tanczik Balázs
  • 09:00 Piaristák
  • 09:30 Kosd Molnár Zsolt
  • 10:30 Regőczi Gyerekmise Tanczik Balázs
  • 11:00 Fehérek Molnár Zsolt
  • 11:00 Erdőkürt VARGA LAJOS
  • 11:30 Piaristák Varga László
  • 16:30 Regőczi Balázs András
  • 17:25 Fehérek vesperás
  • 18:00 Fehérek Balázs András
Március 4. hétfő
  • 06:45 Fehérek Molnár Zsolt
  • 08:00 Karolina Balázs Pál
  • 18:00 Karolina Tanczik Balázs
Március 5. kedd
  • 06:45 Fehérek Balázs András
  • 08:00 Karolina Balázs Pál
  • 18:00 Karolina Molnár Zsolt
Március 6. szerda
  • 06:45 Fehérek Balázs András
  • 08:00 Karolina Kovács Zsolt
  • 08:15 Apor Balázs András
  • 16:30 Regőczi Tanczik Balázs
  • 18:00 Karolina Balázs Pál
Március 7. csütörtök
  • 06:45 Fehérek Balázs András
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 18:00 Karolina Tanczik Balázs
  • 18:30 Kosd Molnár Zsolt
Március 8. péntek
  • 06:45 Fehérek Molnár Zsolt
  • 08:00 Karolina Balázs Pál
  • 18:00 Karolina Tanczik Balázs
  • 18-19 Fehérek GYÓNTATÁS
Március 9. szombat
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 16:30 Regőczi Balázs András
  • 18:00 Barátok Molnár Zsolt
  • 18:30 Kosd Tanczik Balázs
Március 10. NAGYBÖJT IV. VASÁRNAPJA
  • 07:00 Fehérek Turay Alfréd
  • 07:00 Piaristák
  • 08:00 Hétkápolna Molnár Zsolt
  • 08:30 Fehérek Balázs Pál
  • 09:00 Barátok Nádudvari Miklós
  • 09:00 Piaristák
  • 09:30 Kosd Balázs András
  • 11:00 Fehérek Molnár Zsolt
  • 11:00 Erdőkürt Balázs András
  • 11:30 Piaristák Varga László
  • 16:30 Regőczi Tanczik Balázs
  • 17:25 Fehérek vesperás
  • 18:00 Fehérek Kovács Zsolt
Március 11. hétfő
  • 06:45 Fehérek Molnár Zsolt
  • 08:00 Karolina Balázs Pál
  • 18:00 Karolina Tanczik Balázs
Március 12. kedd
  • 06:45 Fehérek Balázs András
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 18:00 Karolina Molnár Zsolt
Március 13. szerda
  • 06:45 Fehérek Balázs András
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 08:15 Apor Balázs András
  • 16:30 Regőczi Tanczik Balázs
  • 18:00 Karolina Balázs Pál
Március 14. csütörtök
  • 06:45 Fehérek Balázs András
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 18:00 Karolina Tanczik Balázs
  • 18:30 Kosd Molnár Zsolt
NAGYBÖJTI LELKIGYAKORLAT

Március 15. péntek
  • 06:45 Fehérek Molnár Zsolt
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 18:00 Fehérek Böjte Csaba
  • 18-19 Fehérek GYÓNTATÁS
Március 16. szombat
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 16:30 Regőczi Balázs András
  • 18:00 Barátok Tanczik Balázs
  • 18:00 Fehérek Böjte Csaba
Március 17. NAGYBÖJT V. VASÁRNAPJA
  • 07:00 Fehérek Turay Alfréd
  • 07:00 Piaristák
  • 08:00 Hétkápolna Balázs András
  • 08:30 Fehérek Balázs Pál
  • 09:00 Barátok Molnár Zsolt
  • 09:00 Piaristák
  • 09:30 Kosd Balázs András
  • 11:00 Fehérek Böjte Csaba
  • 11:00 Erdőkürt Kovács Zsolt
  • 11:30 Piaristák Varga László
  • 16:30 Regőczi Kovács Zsolt
  • 17:25 Fehérek vesperás
  • 18:00 Fehérek Tanczik Balázs
Március 18. hétfő
  • 06:45 Fehérek Molnár Zsolt
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 18:00 Karolina Tanczik Balázs
Március 19. kedd
Szent József, a Boldogságos Szűz Mária jegyese - FÜ
  • 06:45 Fehérek Balázs András
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 18:00 Karolina Molnár Zsolt
  • 18:30 Kosd Kovács Zsolt
Március 20. szerda
  • 06:45 Fehérek Balázs András
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 08:15 Apor Balázs András
  • 16:30 Regőczi Tanczik Balázs
  • 18:00 Karolina Balázs Pál
Március 21. csütörtök
  • 06:45 Fehérek Balázs András
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 18:00 Karolina Tanczik Balázs
  • 18:30 Kosd Molnár Zsolt
Március 22. péntek
  • 06:45 Fehérek Molnár Zsolt
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 18:00 Karolina Igelit. Németh Gábor
  • 18-19 Fehérek GYÓNTATÁS
Március 23. szombat
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 16:30 Karolina Karizm. Tanczik Balázs
  • 16:30 Regőczi Molnár Zsolt
  • 18:00 Barátok Molnár Zsolt
  • 18:30 Kosd Tanczik Balázs
Március 24. VIRÁGVASÁRNAP
  • 07:00 Fehérek Turay Alfréd
  • 07:00 Piaristák
  • 08:00 Hétkápolna Molnár Zsolt
  • 08:30 Fehérek Balázs Pál
  • 09:00 Piaristák
  • 09:30 Kosd Molnár Zsolt
  • 09:30 Konstantin tér barkaszentelés
  • 10:00 Barátok VARGA LAJOS
  • 11:00 Fehérek Balázs András
  • 11:00 Erdőkürt ?
  • 16:30 Regőczi Tanczik Balázs
  • 17:25 Fehérek vesperás
  • 18:00 Fehérek Balázs András
Március 25. Nagyhétfő
  • 06:45 Fehérek Molnár Zsolt
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 18:00 Karolina Tanczik Balázs
Március 26. Nagykedd
  • 06:45 Fehérek Balázs András
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 18:00 Karolina Balázs Pál
Március 27. Nagyszerda
  • 06:45 Fehérek Balázs András
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 16:30 Regőczi Tanczik Balázs
  • 18:00 Karolina Balázs Pál
Március 28. NAGYCSÜTÖRTÖK
  • 10:00 Piaristák krizmaszentelési mise VARGA LAJOS
  • 17:00 Hétkápolna Tanczik Balázs
  • 17:00 Kosd Balázs András
  • 18:00 Piaristák
  • 18:00 Fehérek Balázs Pál
  • 18:00 Barátok VARGA LAJOS
  • 18:00 Erdőkürt Molnár Zsolt
Március 29. NAGYPÉNTEK
  • 08:00 Barátok Jeremiás siralmai
  • 15:00 Barátok VARGA LAJOS
  • 15:00 Kosd Balázs András
  • 15:00 Erdőkürt Molnár Zsolt
  • 17:00 Hétkápolna Tanczik Balázs
  • 18:00 Fehérek Balázs Pál
Március 30. NAGYSZOMBAT, Húsvét vigilia, Urunk feltámadásának ünnepe
  • 08:00 Barátok Jeremiás siralmai
  • 19:00 Hétkápolna Tanczik Balázs
  • 19:00 Erdőkürt Molnár Zsolt
  • 19:00 Kosd Balázs András
  • 19:30 Fehérek Balázs Pál
  • 20:00 Piaristák
  • 20:30 Barátok VARGA LAJOS
Március 31. HÚSVÉTVASÁRNAP
  • 07:00 Fehérek Turay Alfréd
  • 07:00 Piaristák
  • 08:00 Hétkápolna Molnár Zsolt
  • 08:30 Fehérek Balázs Pál
  • 09:00 Piaristák
  • 09:30 Kosd Molnár Zsolt
  • 10:00 Barátok VARGA LAJOS püspöki mise után körmeten
  • 11:00 Fehérek Balázs András
  • 11:00 Erdőkürt ?
  • 16:30 Regőczi Tanczik Balázs
  • 17:25 Fehérek vesperás
  • 18:00 Fehérek Tanczik Balázs
Április 1. Húsvéthétfő
  • 07:00 Fehérek Turay Alfréd
  • 08:30 Fehérek Balázs Pál
  • 09:00 Barátok Molnár Zsolt
  • 09:30 Kosd Tanczik Balázs
  • 16:30 Regőczi Balázs András
Április 2. kedd
  • 06:45 Fehérek Igelit. Németh Gábor
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 18:00 Karolina Balázs Pál
Április 3. szerda
  • 06:45 Fehérek Igelit. Földváry István
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 16:30 Regőczi Igelit. Földváry István
  • 18:00 Karolina Balázs Pál
Április 4. csütörtök
  • 06:45 Fehérek Igelit. Földváry István
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 18:00 Karolina Balázs Pál
  • 18:30 Kosd Molnár Zsolt
Április 5. péntek
  • 06:45 Fehérek Igelit. Földváry István
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 16:30 Regőczi Molnár Zsolt
  • 18:00 Karolina Balázs Pál
  • 18-19 Fehérek GYÓNTATÁS
Április 6. szombat
  • 08:00 Karolina VARGA LAJOS
  • 16:30 Regőczi Molnár Zsolt
  • 18:00 Barátok Tanczik Balázs
  • 18:30 Kosd Molnár Zsolt
Április 7. HÚSVÉT II. VASÁRNAPJA, az isteni irgalmasság vasárnapja
  • 07:00 Fehérek Turay Alfréd
  • 07:00 Piaristák
  • 08:00 Hétkápolna Molnár Zsolt
  • 08:30 Fehérek Balázs Pál
  • 09:00 Barátok Vereb Zsolt
  • 09:00 Piaristák
  • 09:30 Kosd Molnár Zsolt
  • 10:30 Regőczi Gyerekmise Tanczik Balázs
  • 11:00 Fehérek Balázs András
  • 11:00 Erdőkürt ?
  • 11:30 Piaristák Varga László
  • 16:30 Regőczi Tanczik Balázs
  • 17:25 Fehérek vesperás
  • 18:00 Fehérek Molnár Zsolt